Ücretsiz Tanıtım Yazısı

Kadın Avcısı

09.17.2017 Tarihinde Eklenmiştir

Biz üç arkadaş, belki de daha sonra sayımız artar henüz bilemiyoruz, kafa kafaya verdik ve hemcinslerimize kadınlarla iletişimleri konusunda taktikler vermeye karar verdik. Hem kendi deneyimlerimizi paylaşacağız hem de yerli/yabancı kaynaklardan çeviri ve diğer araştırmaları sizinle paylaşacağız.

 

Kadınları etkilemek ve istediğimiz kadını elde etmek aslında çok zor bir şey değil. Her şey psikoloji ile alakalı. Kadınlar çok karmaşık yaratıklar ama çözülmeleri o kadar da zor değil. Çok yakışıklı ya da zengin olmanız gerekmiyor yani istediğiniz kadını elde etmek için.

 

Yazı dizilerimize henüz başladık ama www.kadinavcisi.org sitesine gidip bloğa abone olursanız her gün yazı ekliyoruz. İşinize yarayacağına ise eminiz.

 

Blogumuzda kadınları etkileme, kadınları tavlama, istediğimiz kadın ile birlikte olma vb konuların yanısıra erkekler için sağlık, görünüş, özgüven, nasıl daha karizmatik olunur, herkesin sizden etkilenmesini nasıl sağlarsınız gibi konulara da değineceğiz.

 

Bir sevgiliniz varsa genel olarak onu nasıl mutlu edeceğinizden ve elinizde tutacağınızdan da bahsedeceğiz Vazgeçilmez bir erkek nasıl olunur, bunları da anlatacağız. Ya da evliyseniz eşinizle iletişiminize yardımcı olacak paylaşımlarımız olacak.

 

Ayrıca soru cevap bölümümüzde kendinize özel durumlarda karşılaştığınız sorunlar ya da soracaklarınız olursa hep birlikte o soru ve sorunların üzerine de eğileceğiz.

Kadin Avcısı aslında erkekler için interaktif bir paylaşım platformu olmak gayesiyle yola çıktı. Adının Kadın Avcısı olması sizi yanıltmasın, biraz da esprili bir şeyler yapalım dedik. Kesinlikle ahlaksız, edepsiz ya da +18 paylaşımlarımız olmayacak. Cinsel sağlıktan da bahsedeceğiz ancak bloğumuzda her yaştan erkeğin okuyabileceği yazılar olacak.

Yıllarca kadınların peşinden koşmaktan usanmış, istedikleri kadınlarla birlikte olamamış, yalnız kalmış, kendinden emin olmayan tüm erkekler, artık biz varız! Zaman zaman desteklerini bizden esirgemeyen bayan arkadaşlarımızı da misafir olarak aramıza alacağız ve direkt kendilerine kadınların nelerden etkilendiklerini de sorabileceksiniz.

Kısacası www.kadinavcisi.org erkekler arasındaki her türlü konuyu ele almak, paylaşmak ve birbirimize destek olmak amacıyla kurduğumuz, bilgilendirici ve eğlenceli bir blog sitesi olmak amacıyla kuruldu. Sizlerin de katılımınızı bekliyoruz. Haydi beyler sizler de bir el atın.Yorum Yazin