Ücretsiz Tanıtım Yazısı

Hepsigidiyor ile Ininal Havale Başladı

04.15.2018 Tarihinde Eklenmiştir
Hepsigidiyor ile Ininal Havale Başladı ininal ödeme seçeneğiyle türkiyenin her yerine ürünlerimizi ulaştırıyoruz.
00.00’dan 09.30’a kadar verilen siparişlerin teslimatı aynı gün seçiminize göre 12:00 – 18:00 veya 18:00 – 23:00 saatleri arasında, 09.31’dan 14.00’e kadar verilen siparişlerin teslimatı aynı gün 18:00 – 23:00 saatleri arasında, 14.01’den 23.59’a kadar verilen siparişlerin teslimatı ise bir sonraki gün seçiminize göre 12:00 – 18:00 veya 18:00 – 23:00 saatleri arasında teslim edilir.Bugün Teslimat seçeneği; Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Fatih, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Eyüp, Sarıyer, Beykoz, Başakşehir ilçelerinde geçerlidir. İstanbul haricine ve İstanbul’daki belirlenmiş ilçeler dışına yapılacak teslimatlarda Bugün Teslimat seçeneği geçerli değildir.

Bu ilçeler dışında farklı bir adres seçilirse, ürün kargoya verilir ve standart kargo hizmeti uygulanır. Bugün Teslimat seçeneğinden yararlanmak için sadece bugün teslimat gönderili olan ürün gruplarından sipariş vermeniz gerekmektedir. Sepetinizde bu ürünler dışında ürün bulunursa,

Bugün Teslimat seçeneği kargo seçenekleri arasında görünmez. Tüm gönderiler Hepsiburada.com araç kapasiteleriyle sınırlıdır. Teslimat kotasının dolması halinde bu teslimat şekli sitedeki kargo tercihleri arasında görünmez. Bugün Teslimat seçeneği, özel bir hizmet olup sipariş gönderim bedeli KDV dâhil 9,90 TL’dir.

Bugün Teslimat ile vermiş olduğunuz siparişler, güvenliğiniz için öncelikli olarak kontrol sürecine dâhil olur. Herhangi bir olumsuzluk durumunda tarafınıza bilgi verilir. Siparişinizin gönderimi, söz konusu olumsuzluk giderildikten sonra yapılır. Müşterilerin, ilgili saat dilimlerinde teslimat adreslerinde mutlaka bulunması gerekmektedir.

Adreste bulunmayan müşterilerin ürünleri, standart kargo hizmetiyle sonraki iş günü kargoya verilir olumsuz hava şartları, yoğun trafik gibi durumlarda; müşteriyle mutabık kalındıktan sonra teslimatı bir sonraki güne erteleme hakkını saklı tutar. Yukarıda belirtilen tarihlerde.

Bugün Teslimat hizmeti kapsamında vereceğiniz siparişlerde tüm soru ve sorunlarınız için, 0850 252 40 00 numaralı çağrı merkezimizden 08.00 – 24.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz. Adres değişikliği yapıldığı takdirde, bir sonraki gün teslim etme hakkı saklı tutulur. Bugün Teslimat ile teslim edilen ürünlerde, müşteri ürünü iade etmek isterse bu geri dönüş Yurtiçi Kargo ile sağlanır.

facebook, twitter, diğer sosyal medyalar ve website yoktur sadece vk dan satış yapıyoruz…


Yorum Yazin